biografie

Shop

SLEVA! Mikina dámská HOUBA / PF tour 2010 s k
SLEVA! Mikina dámská HOUBA / PF tour 2010 s k
Myspace profil Houby Bandzone profil Houby Youtube kan�l Houby Swis-shop.cz

Majkl - voc., Martícek - bass, voc., Jirku - guitar 1, Hrdla - drums, MSK - guitar 2

Rok 2003 byl ve znamení koncertů (Slovensko, Německo) a v létě 2003 jsme podnikli menší tour přes Slovensko, Polsko do Litvy, kde jsme odehráli 3 super koncerty, na který velmi moc vzpomínáme. Přes léto jsme odehráli pár dobrejch letních festivalů a na podzim nás čekala další premiéra, tentokráte dvě příjemné akce v Maďarsku za které děkujeme skvělé kapelce Sunscreen. Od podzimu 2003 jsme se připravovali také na natočení nikoliv nové desky, ale nového split CD spolu s kapelou Leniwiec. V první myšlence rozhodně nešlo o split s výměnou a přehráním našich písní, ale o klasické CD. Nakonec jsme se ale dohodli a od listopadu začali zkoušet a upravovat navzájem své písně.

Přišel rok 2004 a my jsme se chystali víc a víc na studio, zkoušeli jsme a nakonec v dubnu 2004 jsme navštívili nakonec společně s polskou kapelou Leniwiec studio Ex.AVIK v Plzni, kde jsme nahráli zatím poslední naše písničky. Album vyšlo 4.6.2004 a ten den bylo (ne)pokřtěno na trochu smutně nepříliš povedeném koncertě v pražském Mlejně. V létě 2004 nás čekalo další turné, tentokrát Polsko – Litva – Lotyšsko – Estonsko. Bohužel těsně před tímto vysněným turné nám odešlo auto, ale i tak přes obrovské problémy jsme vyrazili (bohužel jsme museli zrušit první akci v Polsku). Turné se nakonec poměrně vydařilo, hlavně koncerty v Litvě. Bohužel jedna jediná akcička v Estonsku byla na poslední dobu zrušena a my jsme se tak ocitli kdesi na hranicích Lotyšska a Estonska. Vše dopadlo dobře a po tomto turné nastalo studijní volno a my jsme 2 měsíce nehráli. Od záři 2004 hrajeme zase spousty koncertů a připravujeme pomalu nové písně na nové album.

Během roku 2005 jsme vystoupili na několika výtečných letních festivalech, mimo jiné na MIGHTY SOUNDS 2005 či na ROCK FOR PEOPLE 2005 a v srpnu pak na punkové festu POD PAROU. V září 2005 jsme nahráli nový materiál (3 písně), který je předzvěstí nového alba, které by mělo vyjít během roku 2006. 3 písně zatím vyjdou v říjnu 2005 na CD nazvaném "...10 let punkrocku v Ústí pod Labem 95 - 05", které vychází k 10ti letům existence kapely! Od oslavy 10ti let došlo k 2 zásadním věcem - od dubna 2006 s námi začal hrát konečně plnohodnotný druhý kytarista MSK (Míra). Během roku 2006 jsme odehráli přes 70 koncertů a jedno velmi významné TOUR (Polsko, Litva a hlavně Bělorusko). Na podzim 2006 jsme úspěšně zahráli na dalším díle akce NEZISKOVKY NEZISKOVKÁM, kam dorazili přes 1100 lidí. Leden - duben 2007 jsme strávili zejména ve studiu a na mnohých koncertech, aby 27.4.2007 mohla vyjít naše nová deska "U Šílena Nesersrny", která byla (pro nás s překvapením) velmi příznivě hodnocena víceméně všemi hudebními servery i časopisy.
Na podzim 2007 následuje turné "U Šílena Tour 2007".

PS: Díky všem, kteří nás podporujou a podpoří nebo podpořili. Díky, že stále se najdou nějací dobří lidé, kteří nelpí jen na image a jdou si svou vlastní cestou. A díky i těm, kteří si koupili kazety či CD a tím nám v podstatě velmi důležitě pomohli.